Werdegang

Stáhnout dotazník

Upozornění pro uchazeče o pracovní místa na pozice do KOVOSVIT MAS, a.s.

Prosím všechny uchazeče, kteří reagovali na pracovní pozice prostřednictvím webového formuláře pro vložení životopisu a ucházeli se tak o pracovní místo v naší společnosti v období od 1. 12. 2014 dosud a nedostali žádnou odpověď, aby poslali své životopisy znovu a to přímo na e-mail kariera@kovosvit.cz.

Děkujeme za pochopení.

Montér strojní

Náplň práce:
- montážní práce dle technické dokumentace, manipulace s dílci

Požadujeme:
- vyučen v oboru
- orientace ve výkresové dokumentaci- praxe vítána, ale pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:
- práce v jednosměnném provozu- možnost dalšího vzdělávání- závodní stravování

Nástup: ihned

Zažádat o pozici

Obráběč kovů - portálová CNC centra

Pro posílení výroby hledáme vyučené obraběče kovů

Popis:
-  výroba dílců dle technologické dokumentace

Požadujeme:
-  výuční list v oboru, znalost čtení strojírenských výkresů
-  praxe v oboru minimálně 2 roky-  práce ve směnném provozu

Nabízíme:
-  odpovídající mzdové ohodnocení
-  závodní stravování
-  možnost zvyšování své odbornosti